הבלוג של צנובר

מוצרי העץ והוילון הרומי

במאמר זה נמשיך להציג את התריסים הונציאניים אך נעבור לסדרת מוצרי הוונציאני עץ המיוצר ברוחב שלבים: 25 מ"מ, 35 מ"מ, 50 מ"מ, 63 מ"מ. את סדרת מוצרי העץ היוקרתית ניתן להזמין ולקבל עפ"י מידה ובהזמנה אישית בסוכנות הקרובה אליכם "צנובר אופנה בוילונות".

מוצרי העץ מגיעים במבחר גדלים, מבחר צבעים, סוגי צביעה, סוגי עץ ענתיק. יש אופציה להוספת סרטי קישוט ואפילו למראה רטרו עם פעמוני מתכת ומנגנון מיוחד במראה שונה ויוקרתי. גם תריסים אלו ניתן לקבל בהפעלה ידנית או חשמלית, עם כבלי עיגון כאופציה. המוצר האחרון בסדרת הונציאניים הוא וילון עץ ונציאני, מחומר P.V.C. מוקצף.

 

 

מוצר זה הוא בין המובילים מכמה סיבות:

  1. יש לו מראה דמוי עץ והמחיר שלו מאד אטרקטיבי לעומת הוונציאני עץ.
  2. הוא מגיע ברוחב שלב 50 מ"מ בלבד המעניק לתריס מראה מאד יוקרתי.
  3. הוא מאד פרקטי לניקוי, רחיץ, עמיד בלחות, אדי בישול ושומנים.
  4. מתאים במיוחד למטבחים וחדרי אמבטיה.
  5. בעל נוכחות חזקה ויפה. מגיע עם קרניז דקורטיבי לכיסוי הפרופיל העליון.

 

המוצר הבא שנציג בפניכם הוא הוילון הרומאי:וילון רומאי מיוצר בכמה דוגמאות, סוגי בדים, סוגי הפעלות שונות, גם בהפעלה חשמלית וכמובן ידנית על ידי מנגנון חוט או שרשרת, על גבי מספר סוגים של מסילות ואביזרים גלויים ונסתרים במידות שונות. קיימת אפשרות של איסוף מינימאלי של הבד בהתאם לצרכים שונים בבית.  -  וילונות לסלון, לחדרי שינה, לחדרי ילדים, לחדרי עבודה ולאחרונה גם נכנס כמוצר משלים בעיצוב הפנים במשרדים ובחדרי ישיבות. ישנם מס' סוגים של הוילון הרומאי:

 

  1. רומאי קלאסי.
  2. רומאי חף קדמי.
  3. רומאי חף נסתר.
  4. רומי רך.
  5. רומי קפל קבוע.

וילון רומי קלאסי

ה"חפים" - המוטות שמושחלים לרוחב הבד במרווחים קבועים ובקווים ישרים ונקיים באופן סימטרי לכל אורכו. התפירה הקלאסית מתבצעת לכל סוגי הוילונות הרומיים, איכות התפירה היא מהגבוהות בעולם הודות לציוד מתקדם ומשוכלל. ניסיון ובקרת איכות קפדנית מביאה תוצאה מושלמת ואיכותית ביותר.

 

וילון רומי חף קדמי

הזכרנו את ה"חפים" - המוטות שמושחלים לרוחב הבד, וביחיד- "חף", הכיסים הנוצרים כתוצאה מהתפירה הרוחבית והמונח חף קדמי מתייחס לקפל שנוצר ובולט כלפי פנים החלל ובכך יוצר מראה של מוטות בולטים.

 

וילון רומי חף נסתר

החף הנסתר מתייחס לסוג תפירה בה התפרים שקועים פנימה לכיוון הצד שפונה כלפי חוץ (מאחורי הוילון) והקפלים שנוצרים בחפים מוסתרים ואינם נראים מכיוון פנים החדר.

 

וילון רומי רך

הוילון הרומי הרך מעניק לחלון מראה נעים ונקי. מתאים במיוחד לחדר השינה של ההורים. סוג התפירה בוילון זה מתבצע לאורכו של הוילון ולא לרוחבו כפי שציינו בדוגמאות הקודמות, אין השחלות חפים בבד למעט משקולת תחתונה, הבדים הם רכים ונותנים מראה רך וחופשי לבד, איסוף מינימאלי לעומת רומי קלאסי.

 

וילון רומי קפל קבוע

בדרך כלל הקפל הקבוע מופיע בוילון הרומי הרך על מנת ליצור ולתת לוילון מראה קצת יותר מלא ומעניין עם איזושהי דוגמא שלא "ייבלע" גם כאשר הוילון נפרס במלואו כלפי מטה. עד כאן הצגנו את  רומיים. ניתן לשלב באחד מהסוגים שהצגנו כאן תוספת של בטנת הצללה או האפלה במידה והבד שבחרתם הוא שקוף מדי או אם השמש חזקה מדי. בשביל כל ההתלבטויות והייעוץ המקצועי, אנחנו כאן בשבילכם.

ניתן לבוא לסניף בשהם, לראות, להתרשם ולבחור את מה שבא לכם ואת מה שאתם אוהבים לבית שלכם. את כל המוצרים שמופיעים ומוזכרים בכתבות שלנו ניתן לראות ולקרוא באתר שלנו: וילונות צנובר

טלפון: 03-9026473 | טלפון: 077-5606645 | פקס: 077-5606648 | נייד: 050-5243203  ציקי | נייד: 050-5600645  ענת |

| מייל: znobar-1@zahav.net.il

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

אולם תצוגה חדש רח היצירה 1 אזה"ת ראש העין ( צמוד לפירט האדום)​

רוצים להתייעץ? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלח

תודה רבה,

Please enter a valid phone number.

Please enter a valid email.

Please enter a valid phone number.

צנובר גלריה לוילונות ועיצוב

050-5243203​