הבלוג של צנובר

סדרת מוצרים לתחום המוסדי/עסקי

בכתבה זו שהיא השמינית בסדרת הכתבות שהתפרסמו באופן קבוע ב"אבן שהם" ומופיעות באתר שלנו נעבור על סדרת מוצרים המתאימים לתחום המוסדי/עסקי.

1. תריס ונציאני -  אלומיניום 50, 35, 25 מ"מ רוחב שלב, מתאים כמעט לכל סוגי המשרדים, מגיע בהזמנה אישית עפ"י מידות וצבעים, עם כבלי עיגון או ללא, בהפעלה ידנית או חשמלית.

2. וילון ורטיקלי -  הוותיק והמוכר עדיין עומד בראש סולם המוצרים המשרדיים. הוא מגיע בשני רוחבי בדים: 89 מ"מ, 127 מ"מ ומהווה פתרון מצוין במצבים בהם רוחב המפתח עולה על גובהו. מגיע במבחר בדים, בשלל צבעים וטקסטורות המתאימות למשרדים בכיוונים עם שמש ישירה.

3. וילון גלילה – וילון זה הינו וילון פונקציונלי ונועד לשרת את המטרה – האפלה או הצללה. בדי האפלה הינם בדים אטומים המאפילים את חלל המשרד או חדר הישיבות. יכול לשמש גם כמסך הקרנה למצגות וגם כוילון מסך לתאורת אוירה במועדונים, מועדוני כושר, מתאים לחדרי משרד - לישיבות. מתאים במיוחד כוילון נוסף אחורי לאותן שעות חמות במשרד, נגלל כלפי מעלה לאיסוף מינימליסטי. ניתן לקבל ברוחבים עד 5-6 מ' ובהפעלה חשמלית.

4. וילונות רומיים – תהליך עיצוב המשרד המודרני טומן בחובו שלבים שעליהן מוקדשים הרבה זמן ומחשבה ותכנון מוקדם על מנת לקבל תוצאות בהתאם. רובינו מבלים במשרד ובעבודה יותר שעות מאשר בבית ולכן הוילונות הרומים יעניקו את האווירה המשרדית המכובדת, היוקרה, תחושת הפרטיות והענקת הרגשה למבקרים ולאורחים במשרד, בהפעלה חשמלית או ידנית. אנו מציעים מגוון מרשים ומכובד של וילונות רומיים מותאמים אישית לצרכים במשרד, צבע, איסוף, מידות, אופן הרכבה, הפעלה, בעלי תפקידים במשרד וכו'.
 
תחום עיצוב הפנים חולש לא רק על בנייה ושיפוץ בתים פרטיים ודירות אלא באופן נרחב ביותר על משרדים בכל מיני תחומי עיסוק, כמובן מסעדות, ברים, חדרי VIP, חדרי כושר, מכוני קוסמטיקה, מועדוני לילה, אולמות שמחה ועוד. לכל אלה יש פתרונות הצללה והאפלה, פרטיות, אוירה, צבע, חמימות בכל הקשור לוילונות, המגוון עצום ומתאים באופן אישי לכל תחום ותחום.

גם על מעצמת הצימרים בצפון, בדרום ובמרכז, תחום הוילונות האטומים והרומנטיים לא פוסח ועונה על כל הפתרונות והצרכים הפונקציונלים במקום.
ולסיום מוצר הצללה חדש, מבוקש ושכיח מאד במשרדים וזהו "הציפוי הסולרי" או הציפוי החלבי ולהם מס' יתרונות: ציפויים אלה מודבקים על הזכוכית, מסננים קרינה עד 80-90%, נותנים גוון כהה במס' גוונים לזכוכית, חוסכים באנרגיית המיזוג והפחתת רמת החום אשר מוקרנת מהזכוכית כלפי פנים החדר/המשרד. האפקט שמתקבל על הזכוכית לאחר הדבקת הציפוי הסולרי הוא כמו מראה כלפי חוץ וניתן לראות מתוך פנים החדר החוצה.

הציפוי החלבי מיועד למקומות שבהם אנו רוצים לאטום באופן מוחלט משיקולי פרטיות או שיקולים אחרים, את הדלת או החלון ובכך בעצם למנוע את האפשרות לראות או להראות ועדיין להכניס אור. האפקט שמתקבל הוא ציפוי לבן חלבי מט אטום משני הצדדים.
 
על כל אלה ועוד נשמח לעזור, לסייע ולייעץ מקצועית, למדוד, לאמוד, להזמין ולענות על כל מבוקשכם, עם נסיון רב ומקצועיות רבה.
את כל האמור לעיל ניתן לראות באתר שלנו, ומגוון וילונות מעוצבים בסגנונות שונים.

טלפון: 03-9026473 | טלפון: 077-5606645 | פקס: 077-5606648 | נייד: 050-5243203  ציקי | נייד: 050-5600645  ענת |

| מייל: znobar-1@zahav.net.il

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

אולם תצוגה חדש רח היצירה 1 אזה"ת ראש העין ( צמוד לפירט האדום)​

רוצים להתייעץ? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלח

תודה רבה,

Please enter a valid phone number.

Please enter a valid email.

Please enter a valid phone number.

צנובר גלריה לוילונות ועיצוב

050-5243203​