הבלוג של צנובר

וילונות מעוצבים לחדרי ילדים - העושר שבצבע

מאמר בנושא וילונות מעוצבים לחדרי ילדים - צבעים עשירים

כהורים אנו מבקשים העניק לילדיו את הטוב שבטוב. אנחנו מעניקים להם את הצעצועים המפתחים והמעשירים ביותר, מקריאים באוזנם את הסיפורים המעניינים ביותר, רוכשים עבורם את הבגדים הטובים ביותר וכן הלאה. אנו משקיעים בילדינו את הטוב שבטוב מתוך השאיפה הברורה לאפשר להם לפתח כלים נכונים להמשך חייהם בעולם. לעתים אנו  נדרשים לקבל החלטות שמשפיעות על מהלך חייהם בצורה מכרעת, מבלי לשים לב לכך. החלטות מסוג זה יכולות להיות אפילו חדר הילדים שנעצב עבורם, שילוו ה אותם כזיכרון ילדות עד לגיל מופלג.

 

עיצוב חדר הילדים

קחו למשל את חדר הילדים בבית. עיצוב חדר הילדים לילדיכם הוא דבר מהותי שמשפיע לא רק על ההתפתחות של הילדים, אלא גם על הטמפרמנט, הסקרנות ועל מידת היצירתיות שלהם. בחדר הילדים יש כמה וכמה דברים שכדאי לשים לב אליהם בעת עיצוב החלל, מטעמי אווירה, בטיחות ושימושיות. חשוב לעצב לילדינו חלל נעים שבו הם ירגישו בטוחים. על החלל הזה להיות צבעוני במידה ראויה, כך שהצבעים בו יהיו מאוזנים ולא ייצרו עומס רב ובלבול על עיניו של הילד.

לאורך השנים

עם השנים הצרכים של הילד משתנים ובהתאם לכך נשנה גם את העיצוב בו בדגש על הצבעוניות, מבחר הרהיטים והמראה הכללי. כאשר אנחנו מדברים על חדר ילדים חשוב לשים לב לבחירת וילונות מתאימים. וילונות מעוצבים לחדרי ילדים הפכו בשנים האחרונות לתחום מבוקש בעולם העיצוב, וזה בשל האפשרויות הרבות שעומדות כיום בפני כל מי שמחפש וילון. בחירת וילון לחדר הילדים תיעשה כמובן על פי יתר הרהיטים בחדר ועל פי מדת הצבעוניות בו.

 

צבעוניות

חדר ילדים שבו הצבעוניות תוססת למשל נוכל להרגיע במעט על ידי בחירת וילון שקוף בצבעים עדינים. אם החדר מעוצב בצבעים רכים לעומת זאת, נוכל לתת טוויסט צבעוני מעניין על ידי בחירת וילון בצבע חזק. וילונות מעוצבים לחדרי ילדים כוללים גם דמויות מצוירות, הדפסים מעניינים, מרקמים וצורות שונות. ניתן למצוא וילונות במגוון רחב של צבעים, אך הצבעים המובילים בבחירת וילונות לחדרי ילדים הם לבן, צהוב, שמנת, ורוד ותכלת.

 

הצללה

מעבר לנושא העיצובי יש לשים לב לפונקציונאליות של הווילון. לשם כך חשוב לבדוק מדוע אנו צריכים את הווילון- האם הוא למטרת הצללה או שמא רק למטרת אווירה ויופי. במקרה של וילון להצללה יש לבחור בדים אטומים ובמקרה שמדובר על וילון למרות עיצוביות ניתן לבחור בדים קלילים יותר. ניתן לשלב בין בדים וכך ליהנות מהללה טובה באופן יחסי וגם ממראה מעניין של וילון.

בטיחות

כאשר בוחרים וילון לחדר ילדים חשוב לשים לב גם לנושא הבטיחותי. יש לבחור וילון שמצויים בו מנגנונים בטיחותיים שמונעים חבלות. חוטי הווילון למשל עלולים להעמיד ילדים קטנים בסכנת חנק ולשם כך יש לבחור ווילון שעומד בתקנים ויש בו מעצורים ומנגנוני הבטיחות בווילון. שימו לב גם לחומר שממנו עשוי הווילון. חומר איכותי יחזיק מעמד שנים ארוכות, יספוג פחות אבק וניתן יהיה לכבסו בקלות רבה יותר.

עוד רעיונות לעיצוב חדר ילדים בגוונים של ורוד

חדר ילדות מעוצב בסגנון של נסיכות

וילון בגוון ורוד בחדר של ילדה - צנובר וילונות

טלפון: 03-9026473 | טלפון: 077-5606645 | פקס: 077-5606648 | נייד: 050-5243203  ציקי | נייד: 050-5600645  ענת |

| מייל: znobar-1@zahav.net.il

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

אולם תצוגה חדש רח היצירה 1 אזה"ת ראש העין ( צמוד לפירט האדום)​

רוצים להתייעץ? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלח

תודה רבה,

Please enter a valid phone number.

Please enter a valid email.

Please enter a valid phone number.

צנובר גלריה לוילונות ועיצוב

050-5243203​