הבלוג של צנובר

וילונות ורטיקלים – פתרונות מבית חכם...

עיצובים טכנולוגיים מתקדמים מתחילים כבר מהפרטים הקטנים. אנחנו בצנובר מאמינים שללקוחות שנו מגיעים פתרונות הנוחות עם האפשרויות המגוונות.


המשרד מתפקד כמו הבית השני שלנו, בדרך כלל כפי שרובנו יודעים גם כבית הראשון, חשוב שיהיה לנו נוח ונעים ממש (או לפחות כמעט) כמו שאנו חשים בנוח. בדיוק מהסיבות הנ"ל פתחה ומפתחת צנובר את הדבר הגדול הבא בתחום פתרונות ההצללה החכמים בבית העסק.
עיצובים משתנים – גם אצלך במשרד!

כיום ניתן לקבל פתרונות עיצוב במגוון רחב של אפשרויות גם בדרכים המתחכמות ביותר. עד לא מזמן הווילונות הוורטיקליים, כלומר ווילונות בעלי אפשרות הסטה טכנולוגית רב שלבית, היו מיוצרים בצבעים אחידים בלבד. כיום, ניתן למצוא וילונות וורטיקליים במגוון רחב של צבעים, וילונות וורטיקליים בעל דוגמאות ואפילו בעלי דוגמאות משתנות.

בצנובר, תוכלו למצוא אינספור ווילונות כאלה, המיוצרים תוך מלאכת מחשבת להתאמה לכל בית עסק, ולעיתים, אפילו לבתים פרטיים. העיצוב היוקרתי והמתוחכם של הווילונות הללו מתבטא בחומר קליל אך יחד עם זאת, כזה המסוגל לאטום לחלוטין את החלון הזכות הפיתוח המתקדם בצנובר.
 
סגור או פתוח – צנובר ממציאה עבורך את הגלגל
בדרך כלל, כאשר מדברים על תחום התריסים קיימות שתי אפשרויות בלבד, סגירת התריס לחלוטין או פתיחתו. במקרים בהם ניתן לשחק מעם עם האפשרויות, תתבקשו לקום ולכוון את התריס באופן ידני. הווילונות הוורטיקליים של צנובר נותנים מענה חכם ונוח באמצעות שלט רחוק המסוגל לתפעל אותם משולחן המנהלים המעוצב שלכם ומאפשרים לכם כמה אפשרויות כיוון ללא הצורך בהתעסקות ידנית עם התריס.

מכירים שעות הצהריים בהן אור השמש בלתי נסבל ומסנוור אתכם? וזאת, דווקא בשעות בהן הלחץ במשרד בשיאו והן לכם שניה לבזבז על זוטות כמו אלה, שדרך אגב כאשר מתרחשות הופכות לעניין מטריד של ממש. עם התקנתם של הווילונות הוורטיקליים של צנובר אתם יכולים לשכוח מזה אחת ולתמיד, לכוון את הווילון בלחיצת כפתור לרמת הצללה הרצויה לכם ולהמשיך לעבוד ולקיים את הפגישה בשלווה ובאין מפריע..


אפשרויות עיצוב בהתאמה אישית – לתחושה יוקרתית במשרד ובעסק
בצנובר, תוכלו לקבל עיצוב ווילונות וורטיקליים בהתאמה אישית ואף בהזמנה אישית, בהתאם לעיצוב המשרד ובית העסק. צנובר מתמחת בעיצוב ווילונות לעסקים ומשרדים ומגוון אנשי המקצוע, מייעצת ונותן שירותי עיצוב פנים בתחום הווילונות ופתרונות ההצללה לבתי עסק שונים.


אצלנו בצנובר, תוכלו למצוא ווילונות וורטיקליים וכמובן ווילונות טקסטיל מסוגים שונים, גוונים, אורכים ואפשרויות עיצוב שונות במיוחד עבור בית העסק שלכם לאווירה יוקרתית ומקצועית במיוחד. ויותר מכל את הנוחות המושלמת עבורכם.
בואו לקבל  מידע  ועיצוב בהתאמה אישית - ייעוץ ראשוני  ללא התחייבות עוד היום!

טלפון: 03-9026473 | טלפון: 077-5606645 | פקס: 077-5606648 | נייד: 050-5243203  ציקי | נייד: 050-5600645  ענת |

| מייל: znobar-1@zahav.net.il

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

אולם תצוגה חדש רח היצירה 1 אזה"ת ראש העין ( צמוד לפירט האדום)​

רוצים להתייעץ? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלח

תודה רבה,

Please enter a valid phone number.

Please enter a valid email.

Please enter a valid phone number.

צנובר גלריה לוילונות ועיצוב

050-5243203​