הבלוג של צנובר

סדרת מוצרי הונציאניים

במאמר זה, נציג את האפשרויות הבאות של סוגי התריסים והוילונות ונפרט על המגוון הקיים, אשר עונה ומתאים לכל צורך מכל סוג שהוא בבית, במשרד, בכיתה, בגן, לכל גיל ולכל מטרה.

התריס הראשון שבחרתי להציג הוא התריס הוונציאני הוותיק, שכולם מכירים בדרך כלל מהמשרד. נכון, היום זהו מוצר משרדי לכל דבר, אך יש לקוחות אשר היו ועדיין נשארו נאמנים למוצר זה ומזמינים אותו למטבח או חדר העבודה או לכל חדר אחר.
אך יש לנו חדשות טובות בשבילכם...       

תריס ונציאני לא מיוצר רק מאלומיניום במידת רוחב סטנדרטית, אלא במגוון גדול מאוד של סוגים:

1. וונציאני אלומיניום  16 מ"מ רוחב שלב, אשר מתאים בדרך כלל לחלונות שבהם התריס צריך "לשבת" בתוך מסגרת האלומיניום בתוספת כבלי עיגון משני צידיו (ניתן כאופציה).

2. וונציאני אלומיניום 25 מ"מ רוחב שלב, כפי שכבר צוין לעיל, וונציאני זה מתאים לכל שימוש ומטרה. גם תריס זה ניתן לקבל בתוספת כבלי עיגון לחלונות משופעים, דריי-קיפ הנפתחים כלפי פנים ועוד...

3. סליידר – תריס זה פותח במחלקת הפיתוח באורגון במשך 3 שנים ובהשקעה של לא פחות משני מיליון שקלים, בהקמת פס ייצור בלעדי לסליידר, שהוא תריס וונציאני ללא חוטים גלויים, הפועל באמצעות מוט אשר עליו מורכבת ידית נוחה לתיפעול וניתן לפתוח ולסגור, להרים ולהוריד ולקבוע את הגובה הרצוי של התריס ורמת חדירת האור לחלל. פשוט חכם להפליא, אין חוטים שמשתרבבים על השיש או השולחן במשרד.

4. וונציאני אלומיניום 35 מ"מ רוחב שלב, מוצר זה יותר חדשני, משווק בלעדי וייחודי לחברת אורגון, מגיע עם מנגנון מג'יק המאפשר פתיחה קלה, נוחה וחכמה. מתאים לבית, למשרד ולחדרים. התריס חזק יותר, יציב יותר, אינו מתקפל בקלות ולכן קל יותר לניקוי ותחזוקה.

5. וונציאני אלומיניום 50 מ"מ רוחב שלב – מתאים מאוד למטבחים, ניתן לקבל במגוון רחב של צבעים והצבע הנדרש ביותר בימים אלו הוא האלומיניום המוברש, אשר מתאים למוצרי החשמל במטבח. התריס יציב מאוד וקל לתחזוקה.

נציין ונדגיש, כי את כל המוצרים ניתן להזמין בטקסטורות שונות, בהתאם למגוון בקטלוג. יש אפשרות לשלבים מחוררים, או מחוררים חלקית, הנותנים מראה דמוי רשת המאפשר לאור לחדור מבעת לחורים.

ההפעלה קלה ופשוטה באופן ידני, אך ניתן לקבל גם חשמלי כאשר יש הכנה מתאימה לכך.
 
עד כאן הצגנו את מגוון האפשרויות העומדות לפניכם בתריסים הוונציאניים, כל שנותר לכם הוא להגיע אלינו לחנות להתרשם מהתצוגה ולקבל ייעוץ מקצועי, כך תיווכחו שאף אחד לא יעשה לכם בית ספר...

פרטים נוספים על עיצוב וילונות ומוצרי הצללה ניתן למצוא בקטגוריות המוצרים השונות באתר.

טלפון: 03-9026473 | טלפון: 077-5606645 | פקס: 077-5606648 | נייד: 050-5243203  ציקי | נייד: 050-5600645  ענת |

| מייל: znobar-1@zahav.net.il

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

אולם תצוגה חדש רח היצירה 1 אזה"ת ראש העין ( צמוד לפירט האדום)​

רוצים להתייעץ? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלח

תודה רבה,

Please enter a valid phone number.

Please enter a valid email.

Please enter a valid phone number.

צנובר גלריה לוילונות ועיצוב

050-5243203​