הבלוג של צנובר

כיצד לשמור על הוילונות נקיים לאורך זמן

בעקבות התפתחות תחום עיצוב הפנים, רבים מבקשים לרכוש לביתם פריטים שיוסיפו עניין ויופי לבית למשל, וילונות. כיום וילונות לא רק נחשבים כפריט הצללה, אלא גם כפריט אופנתי שמעשיר את הבית. עיצוב הבית באמצעות וילונות צריך לעשות בהתאם להעדפה אישית. רכישת וילונות לבית אינה מסתכמת רק בעיצוב הבית, אלא יש להשקיע גם בכל הנוגע לניקיונם וכך ליהנות ממראה יפה ונקי לאורך זמן רב. 

 

בין אם אתם רוכשים לבית וילונות מדגם ונציאני או וילונות מדגם רומאי, ישנה חשיבות רבה להקדיש זמן לפעולת הניקיון לפחות פעם אחת בשבוע. דרך אחת היא לנער בקלות את הוילונות, כדי להסיר את האבק או לחילופין אפשר להשתמש בשואב אבק להסרת האבק. יחד עם זאת, ברוב המקרים ניקיון באמצעות שואב אבק לא יספיק, ולכן יש צורך בניקיון מקצועי המתבצע על ידי צנובר. 

 

צנובר תעמוד לשירותכם ותציע  תוך שימוש בחומרי ניקיון איכותיים. בין אם מדובר בבדים סינטטיים או טבעיים, צנובר  תדע להתאים את חומרי הניקיון לסוג הבד ולהבטיח כי תהליך הניקיון יתבצע בצורה איכותית. כאמור, תהליך ניקוי וילונות מתבצע על ידי צנובר. כיצד נעשה הניקיון בפועל? תהליך של ניקוי וילונות מתבצע תוך שטיפה עדינה של כימיקלים שאינם מסוכנים על גבי הוילונות. הניקוי מתבצע בהתאם לסוג הוילון, ניקוי יבש או ניקוי רטוב.צנובר תתן את האחריות המקצועית לפירוק הוילונות והחזרתם בשלמותם אליכם. השירות כולל בין היתר, החלפת חוטים, מנגנונים, אביזרים וטיפול בבלאי. 

 

לסיכום, כדי לשמור על מראה וילונות יפה לאורך זמן חשוב מאד להקדיש זמן לפעולת הניקיון. במהלך תהליך הניקיון מתבצעת הסרה של לכלוכים שונים, הסרה של שערות של בעלי חיים, פיח שנדבק לוילון או ממערכת מיזוג האוויר. כמו כן, מתבצע נטרול של ריחות לא נעימים, כך התוצאה הסופית היא ניקוי וילונות בצורה מקצועית והשבת המראה היפה לוילונות. 

טלפון: 03-9026473 | טלפון: 077-5606645 | פקס: 077-5606648 | נייד: 050-5243203  ציקי | נייד: 050-5600645  ענת |

| מייל: znobar-1@zahav.net.il

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

אולם תצוגה חדש רח היצירה 1 אזה"ת ראש העין ( צמוד לפירט האדום)​

רוצים להתייעץ? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלח

תודה רבה,

Please enter a valid phone number.

Please enter a valid email.

Please enter a valid phone number.

צנובר גלריה לוילונות ועיצוב

050-5243203​