הבלוג של צנובר

חידושים וחדשנות בתחום הוילונות

ברצף הכתבות נמשיך להציג היום את האפשרויות והחידושים בתחום, לחדרי ילדים ונוער, חדרי אמבטיה, חלונות מיוחדים, סקיי-לייט, טרפזים ווילונות ללא חוטים Cordless.

 

עיצוב וילונות לחדרי ילדים

היום לילדים יש דעה משלהם ועל כל דבר, בטח שמדובר באביזר כמו רהיט, וילון, שטיח או טפט לחדר שלהם. ועל כן באורגון פיתחו מגוון עצום של וילונות עם הדפסים לצבעים שיתאימו לכל רחשי ליבם של הקטנים והמתבגרים. נוכל לסייע לכם בתכנון ועיצוב חדר הילדים. 

 

אם הילד רוצה הדפס של ג'סטין ביבר, מכבי ת"א או שלמה ארצי והילדה רוצה בובות ברבי בצבע סגול ורוד, הכל אפשרי. העולם הקסום והצבעוני של אורגון מאפשרים להגשים כל חלום.

 

יש באפשרותינו להדפיס באמצעות טכנולוגיית הדפסה על וילונות צבע, לוגו משרדי, מותג, גיבור-על אהוב על ילדיכם, שם הילד ואין סוף אפשרויות מקסימות וצעירות.

 

שיש ילדים וקטנטנים בבית וכל אובייקט עשוי להיות מסוכן, גם חוטים תמימים של וילון, אנו מציעים לכם וילונות ללא חוטים המוגדרים: Cordless, העומדים בתקני בטיחות מחמירים כדי שאתם והילדים תוכלו לישון בשקט ובבטחה.

 

דבר נוסף חשוב בחדרי הילדים, רבים סובלים מקשיי נשימה, אסטמה ובעלי רגישות גבוהה לריחות, אבק, בדים ומזונות. אורגון מייצגת בישראל באופן בלעדי את חברת דרפילוקס המייצרת בדים דוחי אבק ושאינם סופגים ריחות רעים, המסייעים ומקלים על הנשימה.

הרשימה עוד ארוכה, מגוונת ומציעה שלל אפשרויות יפות וצבעוניות. נשמח להעניק לכם מנסיונינו המצטבר עד שהילדים שלכם יספרו ויתגאו בחדרים שלהם.

וילונות לחדרי אמבטיה

חדר האמבטיה הינו חלל עם אחוזי לחות ורטיבות גבוהים ולכן דרושה חשיבה ותכנון מוקדם לגבי איזה וילון הכי יתאים ללחות, רטיבות מים, פרטיות, עולה למעלה, מוסט לצדדים, פונקציונלי ופרקטי ככל שניתן, כמובן מנגנונים העשויים ממתכת אל-חלד עשויים מאלומיניום או פלסטיק ובעלי עמידות גבוהה לשמש ומים.

 

נשמח לייעץ, להגיע אליכם עם קטלוגים ודוגמאות, לקחת מידות מדוייקות ולספק את רצונכם ולהגשים חלום קטן עם וילון קטן שיעניק תחושה של ספא פרטי וייתן חשק לחייך ולזרום ביחד עם המים ולקבל את הרעננות שאתם צריכים. 

 

וילונות מיוחדים:

מפתחים וחלונות מיוחדים, קיר זכוכית, תקרת פטיו, חלונות משופעים, אלכסוניים, קשתיים וכדומה דורשים התייחסות וחשיבה נכונה ומתוכננת לגבי סוג הוילון המתאים לחלונות אלה.

 

רמת ההצללה, אפקט החממה שמתקבל בשעות החמות במהלך עונת הקיץ, כאשר הזכוכית מתחממת ומקרינה את החום לתוך פנים הבית וכמובן שיקולים טכניים המשפיעים על בחירת המוצר.

 

הידע, הניסיון המצטבר ואלפי ההתקנות של מוצרים מיוחדים, בגודל, בצורה, בבית הפרטי, במגדלי מגורים או במשרדים, יסייע לכם להימנע מהוצאות מיותרות ולקבל את המוצר שתפור במיוחד בצורך הייחודי שלכם.​

 

אנו שמחים להציע מבצעים חסרי תקדים על וילונות מתצוגה בהנחות של 50%, לא עד 50% - אלא 50% נטו. ההנחה ניתנת על  ויש הרבה מה לראות ולקחת וגם כמובן על וילונות תפורים מלאים לסלון, חדרים וכו'.

כל מה שצריך זה להגיע עם מידות.

טלפון: 03-9026473 | טלפון: 077-5606645 | פקס: 077-5606648 | נייד: 050-5243203  ציקי | נייד: 050-5600645  ענת |

| מייל: znobar-1@zahav.net.il

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

אולם תצוגה חדש רח היצירה 1 אזה"ת ראש העין ( צמוד לפירט האדום)​

רוצים להתייעץ? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלח

תודה רבה,

Please enter a valid phone number.

Please enter a valid email.

Please enter a valid phone number.

צנובר גלריה לוילונות ועיצוב

050-5243203​