הבלוג של צנובר

סדרת וילונות הדואט

בכתבה השלישית בסדרה "הכל על וילונות" מבית "צנובר – אופנה בוילונות", נמשיך להציג את קו המוצרים החדשים, התאמת סוגי הוילונות לכל חלל בבית מבחינה פונקציונלית ואופטימלית כאחד, וכמובן נפרט בכתבה זו, כפי שהבטחנו בכתבה קודמת, על מוצרי הדואט החכמים והחדשניים.

 

וילונות דואט עיצוב וטכנולוגיה ששומרת את הוילון לאורך שנים

וילון הדואט של "אורגון" עשוי מפוליאסטר אשר עובר תהליך של ציפוי הנקרא Topper. ציפוי זה הינו דוחה אבק וכתמים ומאפשר לנקות את הבד בקלות ושומר עליו לאורך שנים. ניתן להזמין מתוך הקטלוג במגוון צבעים, לפי הסגנון והטעם האישי. 

 

 

מבין יתרונותיו הרבים של הדואט, נעמוד על שני יתרונות מרכזיים:

  •  הוילון מבודד תרמי ואקוסטי.
  • מבנה הכוורת המיוחד של הדואט והציפוי שהזכרנו, מסייעים בהפחתת הרעש ובהקטנת ההוצאות על מיזוג האויר.
  • וילון דואט בעצם מיועד לכל מקום בבית, למעט חדרי אמבטיה, בעל מראה מאוד ייחודי ומינימלי, ומגיע ברוחב של 25 מ"מ ו- 50 מ"מ.

 

הדואט יעיל מאוד מבחינת בידוד של חום וקרינה, ובנוסף בעל איסוף מינימלי מאוד. ניתן להזמין גם בדגם האפלה, ומתאים במיוחד גם לחלונות משופעים בעליית הגג.

הוילון מיוצר בסטנדרט בהפעלה ידנית ע"י מנגנון חוט. קיימת אופציה להזמין את הוילון גם ללא חוטים. דגם זה נקרא cordless.

 

אם עד היום ראיתם רק וילונות שעולים כלפי מעלה, אז יש לנו חדשות מפתיעות בשבילכם:

 

את מוצר הדואט ניתן להעלות כלפי מעלה וגם להוריד כלפי מטה, וגם לשלב שני סוגי וילונות, האפלה + הצללה על אותו מנגנון היוצרים וילון אחד. מוצר זה נקרא קומבינציה.

מי שמעוניין בוילון דואט בהפעלה חשמלית, יוכל להזמין זאת וההפעלה של הוילון תהיה או במתג להפעלה בקיר או באמצעות שלט, חשמל חכם וכו'.

 

חדר האירוח – הסלון

הוילון הוא פריט עיצובי מרכזי בסלון, בגלל המיקום האסטרטגי שלו, והוא תופס שטח פנים רחב. לכן כאשר בוחרים מערכת ישיבה חדשה, שטיח או ריצוף, חשוב לדעת איך לשלב את הוילון עם הלוק החדש והכללי של החדר מבחינת עיצוב והתאמה.

הוילון צריך להיות, מעבר לאוירה, עיצוב, אסטטיקה וחמימות גם פונקציונלי ופרקטי.

חוויית קניית ובחירת הוילונות הופכת לחוויה מסוג אחר, בה אתם שותפים בבחירת הבדים, סגנון התפירה, אופן תליית הוילונות (ע"ג מסילות או מוטות), הפעלה חשמלית או ידנית, נאספים כלפי מעלה או מוסטים לצדדים, שקופים או אטומים, בשילוב כותרות או כנפיים לקישוט בצדדים וכד'.

 

כל זאת ועוד אפשרויות מוצעות לפניכם איך להלביש את הבית ולהתחדש. אנו ממליצים לכם להכנס בהקדם לאחד מאולמות התצוגה שלנו, בשוהם או בראש העין, להתרשם מכל הדוגמאות והמוצרים ולהקדים ולהזמין וילונות כבר בימים הקרובים אם אתם רוצים שיהיו לכם וילונות חדשים לשנה החדשה, הקרבה ובאה עלינו לטובה.

טלפון: 03-9026473 | טלפון: 077-5606645 | פקס: 077-5606648 | נייד: 050-5243203  ציקי | נייד: 050-5600645  ענת |

| מייל: znobar-1@zahav.net.il

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

אולם תצוגה חדש רח היצירה 1 אזה"ת ראש העין ( צמוד לפירט האדום)​

רוצים להתייעץ? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלח

תודה רבה,

Please enter a valid phone number.

Please enter a valid email.

Please enter a valid phone number.

צנובר גלריה לוילונות ועיצוב

050-5243203​