הבלוג של צנובר

עיצוב וילונות לחדר שינה

אווירה בבית היא דבר שלא תמיד קל לנו להגדיר. לא תמיד אנחנו יודעים לשים את האצבע ולהצביע על הדבר המדויק שגורם לנו לתחושות נעימות, אך היעדרה של אווירה טובה מורגש. יש בתים שאליהם ניכנס ומיד נחוש אינטימיות, חום ורגשות חיוביים ולעומתם בתים שהכניסה אליהם מייצרת מתח. כאמור לא תמיד אנו ידועים מהם הדברים שמייצרים את אותן תחושות, אך לבטח חלק מהסיבות אנו מכירים. תחום עיצוב הפנים כולל תשומת לב תכנים רבים במטרה ליצור את התחושה רצויה בחלל מסוים.

 

 

אווירה שונה במקומות שונים

במקום העבודה נרצה ליצור תחושה מכובדת, אווירה של מקצועיות שגם תשרה אווירה נעימה גם תשדר יוקרה. בבית המגורים שלנו סביר להניח שנרצה ליצור אווירה ביתית וחמימה 

וכן הלאה. בתוך בית המגורים שלנו יש חללים שונים שבהם בוודאי נרצה לייצר אוירה מעט שונה. בחדר הילדים למשל נבקש ליצור אווירה שמחה ועליזה, לעומת סלון הבית שבו נרצה אווירה של הכנסת אורחים. בחדר השינה לעומת זאת נרצה לייצר תחושה של אינטימיות, חום ושלווה

אווירה בבית

הדרך הנכונה ליצור אווירה נעימה בחדר השינה שלנו כמו בכל חלל אחר בבית, היא כמובן להשתמש בעזרים שונים. צבע הקירות, אופן הנחת הרהיטים, צבעוניות הרהיטים והחומר שממנו הם עשויים, תמונות על הקירות, תאורה וכמובן בחירת טקסטיל לחדר השינה. כל המוצרים הללו ייצרו עבורנו את האווירה הרצויה בחדר השינה. עם מעט שינויים קלים ניתן לשנות את האווירה לפי העדפה אישית. כאשר אנו מדברים על טקסטיל בחדר השינה אנו מדברים  גם על שטיחים וגם על וילונות.

בחדר השינה

כמו שרובנו כבר יודעים עיצוב וילונות לחדר השינה הוא תחום שלם בעולם עיצוב הפנים. מדובר על מוצר חשוב מהבחינה העיצובית ומבחינה פונקציונאלית ובשל המבחר העצום של וילונות לחדר השינה כדאי לערוך בדיקה מקיפה לפני ההחלטה על הווילון שנבחר לחדר השינה שלנו. ראשית חשוב לבדוק מהם הצרכים שלנו בחדר השינה. האם החלון שלנו חשוף לאור ודורש הצללה טובה או שמא הוא מוצל על ידי עץ קרוב ולכן נוכל להסתפק בווילון קליל יותר. שנית, יש לחשוב על גודל החלון ביחס לחלל.

לאיזה חלון?

​ייתכן שמדובר בחלון גדול בחלל קטן או להיפך ואת זה יש לקחת בחשבון מבחינת הצבעוניות. וילונות בהירים יגדילו את החלל ואילו וילונות כהים יצרו תחושה של חלל גדול יותר. חשוב לקחת בחשבון גם את מנגנון הפתיחה של החלון. אם מדובר בחלון הזזה נוכל לבחור וילון רומאי בסגנון גלילה ואילו אם מדובר בחלון שנפתח בצורת כנף יש לבחור וילון בד שניתן להזיזו מצד לצד. עיצוב וילונות לחדר השינה הוא כאמור עולם בפני עצמו.

 

לאיזה חלל?

שפע הבדים מאפשר לנו ליצור שילובים מעניינים של הדפסים, בשילוב בד על בד, מגוון צורות, מרקמים וסגנונות תלייה שונים. גם כאן כל החלטה מייצרת אווירה וסגנון ולכן חשוב להחליט על פי גודל החלל והריהוט הקיים איזה וילון לבחור.

טלפון: 03-9026473 | טלפון: 077-5606645 | פקס: 077-5606648 | נייד: 050-5243203  ציקי | נייד: 050-5600645  ענת |

| מייל: znobar-1@zahav.net.il

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

אולם תצוגה חדש רח היצירה 1 אזה"ת ראש העין ( צמוד לפירט האדום)​

רוצים להתייעץ? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלח

תודה רבה,

Please enter a valid phone number.

Please enter a valid email.

Please enter a valid phone number.

צנובר גלריה לוילונות ועיצוב

050-5243203​