הבלוג של צנובר

התאמת וילונות לחלונות הבית

 

כיצד להתאים את הוילונות לחלונות הבית?

הוספת וילונות לבית משדרגת את מראה הבית והופכת אותו ליפה יותר, אך יש להתאים את סוגי הוילון לסוג החלון. אם מדובר בחלון בלגי, לא כל וילון מתאים לסוג כזה של חלון. חלונות בלגיים הינם חלונות עדינים אשר יתרונם המרכזי בא לידי ביטוי בסיפוק הגנה מפני פגעי מזג האוויר, וכן באופן הנעים בו אור השמש עובר דרכם.לא יודעים כיצד להתאים את הוילונות לחלונות הבלגיים- בשביל זה הכנו עבורכם מדריך. 

 

מהו הפרופיל הבלגי?

חלונות בלגיים משדרים יוקרה אודות לניקיון ולתחושת השקיפות שלהם, זאת כתוצאה משימוש במתכת ושטח גדול של זכוכית. פרופיל בלגי ניחן בעיצוב דק ומאפשר למעצבים לבנות חלונות בלגיים בעלי חלוקה מעניינת. כך למשל, ניתן לחלק את השטח  על ידי הוספת פס של זגוגית אטומה או צבעונית וליצור שקיפות. הוספת וילונות לפרופיל הבלגי יכולה לשדרג את מראה הבית וליצור עניין.

 

אילו פרמטרים יש להביא בחשבון? 

בבחירת וילונות לחלונות בלגיים יש להביא בחשבון מספר פרמטרים:

  • הסגנון העיצובי של החדר: כיום ניתן לעצב חלונות בלגיים בהתאם לגודל החלל וצורתו, כך ניתן לקבל מראה שאינו נראה דחוס מדי ומסייע לחדר להיראות טוב יותר ולעיתים יוצר אשליה שהקיר גדול יותר.
  • רמת ההצללה: פרמטר נוסף שיש להביא בחשבון הוא רמת ההצללה כלומר- מידת האור בה אתם מעוניינים שתהיה בחדר.האם אתם רוצים להחשיך את כל החדר או לאפשר כניסה של אור.
  • סוג החלונות: יש מי שיאמרו כי חלונות בלגיים משתלבים בבית בצורה אידיאלית לא פחות מרהיטים שונים. כיום יותר ויותר אדריכלים נוטים להשתמש בפרופיל בלגי על מנת ליצור מראה יפה.

 

אצלנו בצנובר וילונות מבינים את החשיבות של התאמת הוילונות לחלונות,ולכן רק אצלנו תוכלו למצוא את הדגמי שישתלבו בצורה מושלמת עם החלונות ויצרו מראה מרהיב.

יצירת מראה עשיר

חלונות הכוללים וילונות עשויים להקנות לבית מראה עשיר והתקנת וילונות מהווה תוספת משמעותית לבית. כמו כן, בבחירת וילונות רצוי להחליט מהי כמות האור שתרצו להכניס לבית, וכן האם הוילונות ישמשו אך ורק למטרות הצללה או למטרות יופי.

 

אמנם כיום קיימים סוגים שונים של מוצרי הצללה, אך לא כל הוילונות מתאימים לחלונות בלגיים. לפיכך, יש צורך לבחור את סוג הוילונות המתאים ביותר, כך שיתאים לעיצוב הכללי של הבית. הוספת וילונות לבית יכולה לשדרג את מראה הבית בצורה נפלאה, אך צריך רק לבחור את הוילונות המתאימים.אצלנו בחברת צנובר וילונות תוכלו למצוא את הוילונות המתאימים לחלונות בלגיים.

 

חלונות בלגיים נקראים על שם הפרופיל ממנו הם עשויים. בשונה מפרופילים אחרים, הפרופיל הבלגי צר יותר ובעל מראה אלגנטי,  עדין ומסוגנן. כאמור, לא כל הוילונות הקיימים כיום בשוק מתאימים לחלונות בלגיים, כאשר וילונות ורטיקלים נחשבים לוילונות המתאימים ביותר. יתרונם המרכזי הוא בכל הקשור לתחזוקה של וילונות.

 

בשונה מוילונות אחרים,  מסוג זה דוחים אבק וניתן להשיב להם את המראה היפה באמצעות שואב אבק ומטלית לחה. חלל המעוצב בוילונות ורטיקלים ישרה אווירה נעימה בקרב דיירי הבית ויסחוט מחמאות מכל אחד שיכנס אליכם הביתה.אם אתם מעוניינים ליצור מראה מרהיב בבית,אצלנו תוכלו למצוא וילונות בעלי מראה יפה שישתלבו בצורה מושלמת בבית.

טלפון: 03-9026473 | טלפון: 077-5606645 | פקס: 077-5606648 | נייד: 050-5243203  ציקי | נייד: 050-5600645  ענת |

| מייל: znobar-1@zahav.net.il

אתר זה נבנה ע"י קידום פלוס בניית אתר לעסקים

אולם תצוגה חדש רח היצירה 1 אזה"ת ראש העין ( צמוד לפירט האדום)​

רוצים להתייעץ? 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שלח

תודה רבה,

Please enter a valid phone number.

Please enter a valid email.

Please enter a valid phone number.

צנובר גלריה לוילונות ועיצוב

050-5243203​